Üniversiteli iki Kızı Ayarlayıp Siken Yakışıklı Adam

0
9260

Normalde mimar olan adam ofisinde çalıştırmak üzere ve dışardan iş paslamak için iki tane genç çıtır 20 yaşında son derece güzel kızla anlaşır. Kızlara sık sık iş paslar ve bi gün kızları ofisin davet eder. Adamın ofisine gelen kızlarla önce biraz sohbet eder. Daha sonra ise kızlardan birine sarkıntılık etmeye başlar. Çünkü amacı kızlardan birini kandırıp işleri yoluna koyarak çatır çatır acımasızca sikmektir. Sonunda kızlardan birine ” sen çok güzelsin , seninle sikişmek için her şeyi yaparım ” falan diyerek kızın saçlarını okşar ve kızı öpmeye başlar.

Daha sonra ise kızı orada bulunan yatağa yatırıp seksi ve bembeyaz bacaklarını okşamaya başlar. Kızın memelerini ve tazecik tüysüz kılsız cam gibi amcığını da okşayınca kızın amcığı sulanır ve kızda yakışıklı mimar adamla sikişmek için heyecanlanır. Kızıl saçlı 20lik ünüversiteli kızı sikmeden önce kızı iyice azgınlaştırır.Kızın ruhunda resmen bir seks kraliçesi vardır. Çok güzel olduğu gibi sikiş konusunda da son derece profesyoneldir. Adam kızın biraz kıllı olan amcığını dil atarak yalamaya başlar. Kız inleyerek artık beni sik sana yalvarıyorum der. Adam zaten yakışıklı olduğu için kız adamla sikişmeye asla hayır demez. Kızın canıda yarak istemektedir. Zaten iş dünyasında sürekli aşir neşir olduğu bu adamla sikişmek kız içinde güzel bir fantezi olacaktır.

Kızıl saçlı kızla mimar adam sikişirken odaya giren sarışın diğer üniversiteli kız onların seks yaptığını görünce başta şok olur. Çünkü Böyle bişey beklememektedir. Ancak sonra oda seks olayına katılmak ve adamla oda sikişmek ister. Adam Grup seks yapacağını ve biri balık etli diğeri zayıf son derece güzel henüz 20 yaşında olan 2 tane üniversiteli kızı sikeceği için çok mutlu olur. Kızlar daha sonra adamı yatağa atıp adamın kalın ve büyük sikini her iki kızda yalamaya ve sakso çekmeye başlar. Sarışın kız mini eteğinin altından adama amcığını göstererek ona ne güzel anlar ve zevkler yaşatacağının mesajını vermektedir.

Üniversiteli kızlar sakso işini tamamladıktan sonra ilk olarak sarışın 20 yaşındaki üniversiteli kız hemen yatağa geçerek domalır ve ilk olarak adam onu siker. Daha sonra da diğer kızın üzerine çıkarak her iki kızı da sikmeye başlar. Keyifli seyirler dileriz.

Porno Hakkında Düşünceniz Nedir ?

Yorumunu Gir
Adını Gir